fbpx

Tea, et enamus sinu  küsimusi on

tekkinud Sinu rahulolematusest

Sinu enda vastu.

Sa oled kaotanud justkui tasakaalu

olemises ISEENDAGA.

Seda tasakaalu on võimalik taastada.

ISIKLIK KOHTUMINE.

Olen Sulle loonud mitmeid erinevaid pakette, mis annavad Sulle võimaluse ise otsustada enda vajaduste ja võimaluste üle.

Pakett 1-Probleemist aru saamine.


Mis on sinu probleem täna? Kuidas see segab sinu igapäeva kulgemist? Kui palju mõjutab see probleem sinu suhet? Sinu tervist? Sinu arengut? Just need on need küsimused, mida esitan Sulle meie esimesel kohtumisel. Pärast põgusat vestlust jagan sulle teadmisi ja strateegiaid, mis panevad sind mõistma Sinu probleemi tegelikku põhjust. Tihti kasutan oma töös ka sügavamaid universaalseid teadmisi ning tundmisi-seetõttu on hea, kui tuled minu juurde avatud meelega.

Sellelt kohtumiselt lahkud kindla teadmisega-kuidas edasi. Annan sulle kaasa uued harjumused, millega harjumiseks läheb sul tõenäoliselt pisut aega.

Meie esimene kohtumine kestab 2h ja maksab Sulle 80€

BRONEERIN AJA

Pakett 2-Sügavale sukeldumine.


Tihti on nii, et sa küll tead, aga ei taha probleemidele ausalt otsa vaadata. Oled asunud mängima rolli, mis on sind lihtsalt alla neelanud. Oled kaotanud iseenda. Kuhu? Kes sa tegelikult oled? Mida sa elult soovid? Mida soovisid siis, kui sa veel ISE olid? Kelle ambitsioone ja unistusi täidad täna rohkem, kas enda või kellegi teise? Miks?

Need on küsimused, millele vastamiseks on vaja tulla enda hingekoju. Selles kodus on sulle kõik vastused. Kui sa otsustad valida Pakett 2, siis ootab sind ees rännak enda hingekoju. Just sealt saad vastused, mida teadlik meel sul kuulata ei lase.

Sellelt kohtumiselt võtad kaasa teadlikuse enda pärisolemusest.

Nõustamine sisaldab kahte kohtumist ja maksab Sulle 120€

BRONEERIN AJA

Pakett 3-totaalne mõttemustrite muutus.


Paljud inimesed ütlevad, et ei saa kõike omada. Samas on jällegi inimesi kes usuvad, et kui nad väga pingutavad, siis nad saaksid KÕIK. Sinu edukus sõltubki tihti sinu mõttemustritest. Kas sa mõtled end rikkaks või vaeseks? Kas sa mõtled end õnnetuks või õnnelikuks? Millise tähenduse oled andnud enda elule? Kuidas alustad hommikut? Kuidas lõpetad õhtut? Kust ammutad jõudu? Milline on sinu sõnavara ja küsimused, mida esitad endale iga päev?

Pakett 3 sisaldab 6 nädalast programmi, mis paneb sind endaga väga intensiivselt ja teadlikult  tööle. Alustame probleemide lahti murdmisest, aru saamisest ja lahti laskmisest. Siis liigume sügavamale hingetasandile ja teeme tööd tunnetega, mis ei lase sul olla sina ise. Olles nendest lahti lasknud hakkame teadlikult tööle sinu mõttemustrite ja väärtushinnangutega. Teeme praktikaid, mis lasevad sul paremini aru saada takistustest, millest oled teadmatusest harjunud kinni hoidma.  Olles vabanenud vanadest mustritest hakkame koos laduma uut vundamenti.

Sinu elu saab uue tähenduse ja uue alguse.

Kohtumised toimuvad kord nädalas 6x. ( kuue nädala jooksul) Kohtumise kestus 2h. Paketi hind: 450€

0

Start typing and press Enter to search