fbpx

See ei ole saladus, et…

Kallis mees, kes sa neid ridu loed ja mõtled:” No mida on minul sulle öelda?”
Ma olen naine ja seetõttu vajad minult rohkem salateadmisi kui sa arvata oskad. Sinu enda kogemustest jääb lihtsalt väheks, et mõista naise tegelikku olemust.

Usud või mitte aga naistele ei ole ükski mees 100% meeltmööda, sest naise meel on pidevas muutumises. See, mis meeldis eile, ei ole täna enam üldse aktsepteeritav. Kõik on pidevas muutumises. On vaid üks asi, mis ei muutu kunagi. See on vajadus tunda sinu tingimusteta armastust. Mis see on-ARMASTUS?

Paljude naiste jaoks võib see varieeruda aga kui naine on piisavalt naiselik ja mitte eksinud karjääri, siis tähendab armastus nende jaoks tähelepanu. Sellest ei saa kunagi küll.

Kui tihti oled end leidnud olukorrast, kus oled just asutanud end mugavalt diivanile jalgpalli vaatama, kui naine oma hiilgava ideega lagedale tuleb ja seda väga entusiastlikult sulle esitama hakkab. Ta on täiesti kindel, et sa teda ka kuulad. Mõne aja möödudes kõnnib ta köögist tuppa ja küsib:” Noh, mis sa arvad siis…?”

Loomulikult ei kuulnud sa sõnagi sellest, mida ta sulle just ütles. Sa ei saanudki kuulda, sest olid keskendunud jalgpallile ja ei oska keskenduda mitmele asjale korraga.

Kallis mees, minu soovitus sulle on: OLE KOHAL…VÄHEMALT PROOVI!
Pööra oma pea vaid hetkeks tema poole ja ütle: “ Kallis, ma ei saa sind hetkel küll kuulata aga kohe kui tuleb paus, olen sinu päralt.”

See on väga lühike aga väga suure olulisusega lause. Sa annad talle märku, et sul ei ole ükskõik.

Kui naine hakkab sinuga midagi jagama, siis kuula ja ole kohal. Küsi küsimusi ja ära jaluta samal ajal teise tuppa. Ta vajab silmsidet. Kui sa arvad, et alati võiks sellest ka homme rääkida , siis sa eksid. Homme on määramata kauguses ja kindlasti ei ole see jutt homme enam üldse oluline.

Kui sulle tema mõtted ei meeldi, siis ära ütle seda otse. Vasta talle: “ Kallis, minu arvates on see suurepärane mõte aga sa võiksid selle veel suuremaks mõelda ja kui sa tunned et vajad minu nõu-olen olemas.

Mitte iialgi ära arva, et sa oled piisavalt talle ütelnud, kui palju sa teda armastad. Naine armastab kõrvadega, mees silmadega.
Kui naisel on alati vaja põhjust et seksida, siis sinul on vaja vaid kohta kus seksida. Nii erinevad me olemegi.

Tea, et naine vajab iga päev tunnet, et sa ei ela temaga vaid kaastundest või kohustusest või jumal teab mis põhjustel. Sa elad temaga vaid ühel põhjusel-sa armastad teda.

Sinu naine vajab tunnet, et ta ei ole üksi!
Carmen PT

Lisa kommentaar

0

Alusta trükkimist ja vajuta Enter