fbpx

Mis eesmärki täidad tegelikult olles harjumuse ohver?

Kui palju oled sina täna enda harjumuste OHVER? Kui palju veedad päevas aega asjadele või olukordadele, mis sind tegelikult ei huvita või veel hullem sind häirivad?… Üsna palju? Siis on see videosõnum suunatud just sulle.

Väga paljud inimesed on kinni mingis käitumismustris. See on tegevus, mida nad teevad ja ei saa teinekord ise ka aru-miks? Käitumine on aga alati seotud sinu emotsioonidega ja tunnetega. Mis tundeid sa selle tegevusega tegelikult rahuldad? Mis vajadusi ja emotsioone alla surud?

Mitte keegi pole kunagi proovinud teha midagi, mis teda ennast kuidagi ei teeniks. Kõik sinu kogemused teenivad vaid SIND.

Kas oled kuulnud oma sõbrannat kurtmas: ” Ma olen sellest suhtest nii väsinud. Ma ei ei taha selles suhtes enam olla.” Ja ometi on ta selles suhtes juba aastaid ja ka pärast seda vestlust ei torma ta tegutsema. Ta on suhterutiinis ja seega rahuldab enda vajadust tunda kindlustunnet. Kindlustunne on üks kõige vajatum tunne inimese põhivajadustest ja kui seda ei ole, ei saa inimene tihti tunda ka armastust.

Kui inimene ei tunne armastust ja on siiski suhtes, mis tema hinge ei toida, siis üldjuhul rahuldab ta kellegi teise huve. Küsi endalt, keda kaitsed või hoiad haiget saamisest olles suhtes, mis sind ei rahulda? Kas sinu kaitsmisest on ka tegelikult kasu? Kui sina lõhud enda hinge, siis ei saa ju olla õnnelikud ka inimesed sinu ümber. Kui palju olen kuulnud naisi ütlemas…ma olen suhtes  laste pärast. Laps ei ole õnnelik, kui sina ei ole õnnelik. Laps pole sinu kaitse all vaid teie mõlema rünnaku all. Tema kaitseb teid ja sina oled tema ainus elujõu allikas. Mõtle sellele ja kuula enda südant. Mis su süda tegelikult ütleb?

Kuula enda sisetunnet igas olukorras. Ära kuula sõbrannat või ema või isa. Ole kohal ja ole justkui parim sõber iseendale. Anna nõu ja tegutse täpselt nii nagu sisetunne sulle ütles.

Pane kirja vaheeesmärgid, mis tuleks läbida. Hoia fookust nendel ülesannetel ja ära lase end teelt kõrvale kallutada. Paljud meie harjumused on seotud just teiste inimeste arvamustega meist ja teenivadki nende huve-mitte sinu.

OLE KOHAL JA OLE SÜDAMES. KUULA ENDA SISEHÄÄLT JA ÄRA LASE END MÕJUTADA INIMESTEL, KES SINU HINGE EI NÄE.

Oled alati armastatud, hoitud ja kaitstud.

Lisa kommentaar

0

Alusta trükkimist ja vajuta Enter