fbpx

minust

Inimene teab juba siia ilma sündides väga hästi , kelleks ta tulevikus saada tahab. Ta teab seda alateadlikult. Mingil ajal hakkavad meie vanemad või sõbrad, või lihtsalt ühiskond meie unistusi aga ümber kujundama. Me hakkame tükk tüki haaval oma päris unistusest lahti laskma ja kohandama ennast vastavalt sellele, mida TEISED meist luua tahavad.

img_7772

Kui sa potsatasid sellele lehele, siis tõenäoliselt tahad sa TEADA minust pisut rohkem. Küsimus on vaid…

MIS SIND TEGELIKULT HUVITAB?

Kui sind huvitab minu LUGU ehk siis minu minevik, siis saad seda üsna pikalt lugeda ↓

 

 

Me kõik oleme rändajad selles elus ja vahest on vaja kellegi abikätt, kui endal jõud raugeb.

Minu elus on olnud väga palju neid hetki, kus ma olen kohe kohe alla andmas. Mitte murdumas vaid lihtsalt loobumas. Loobumine tähendab aga lootuse kaotust ja võimetust edasi võidelda.

See on olnud HIRM teadmatuse ees. Sama tunnet võid tunda siis, kui sind ootab ees mõni tähtis kohtumine või tööga seotud ülesanne.

See on TUNNE, mis loob sulle takistuse. Täna on minu missioon aidata Sind sinu võitluses teadmatusega. Hirmuga, mis tekitab sinus ängi, murdumist, viha ja valu.

 

KES MA OLEN?

Olen inimene, kes ei karda eksida, julmalt kukkuda aga seejärel uuesti püsti tõusta ja veel tugevamalt edasi minna. Terve oma teadliku elu olen otsinud vastuseid sealt, kuhu teised ehk vaadata väga ei viitsinud. See on maailm, kus saavad kokku teadlikus, tarkus ja taiplikus.

Selles maailmas ei ole väga ruumi analüüsimisele või hindamisele. Seal ei mõisteta kohut ega anta hinnanguid. Selles maailmas näeb inimene südamega.

Täna Olen ma Sinu jaoks loonud võimalused näha seda maailma. See ei asu kaugel…see asub vaid 1 minuti kaugusel.

Kas oled valmis? Kui jah, siis uuri võimalusi minuga kohtumiseks pisut lähemalt↓

0

Start typing and press Enter to search