fbpx

Seminar-töötuba
"Ära raiska veel ühte aastat"

26.september Tallinnas Lavendlisaalis

Sinu elu saab uue tähenduse, sest ma ulatan sulle õiged tööriistad.

Kas oled viimasel ajal tundnud tunnet, et vaatamata sinu pingutustele lükata paati-ei liigu see kuidagi edasi. Miski on saanud takistuseks ja see miski asub sinu enda peas. 

Meil kõigil on unistused ja eesmärgid, mille poole liigume. Need eesmärgid võivad olla seotud sinu pere, töö või isikliku enesearenguga. Tihti juhtub aga nii, et ELU hakkab sulle mingil hetkel ette viskama aina uusi ja uusi võimalusi ning nende alla uppudes unustad ära enda päris eesmärgid. Eesmärk ei ole pelgalt soov. See on järjepidev liikumine. See on protsess ehk areng.

Selleks, et luua teadlikku muutust on vaja saavutada enda elu ja mõtete üle kontroll. Kuidas? 

Kutsun sind osalema seminaril, kus õpetan sulle juhtimist-enda elu ja mõtete teadliku juhtimist. Ära istu autopiloodil! Võta juhtimine üle ja naudi sõitu sihikindlalt ja teadlikult. Me kõik oleme selleks võimelised. Selleks ei pea ootama aasta või paar. Selleks piisabki vaid paarist minutist.

Miks on see seminar erinev?


Tõenäoliselt tead sa seda vastust juba ka ise, sest oled alateadlikult mind otsima hakanud. Sa tead, et ma tean vastust sinu küsimustele. Sa tead, et see võib olla sinu võimalus alustada enda elus täiesti uut peatükki. 

See seminar ei ole pelgalt analüüs. See on sõudmine teisele kaldale."Me rajame karjääri, tuginedes tihti enda tõekspidamistele.  Tõekspidamised sünnivad aga hinnangutest nii iseneenda kui ka teiste suhtes. Nendest HINNANGUTEST loome aga harjumusi. Harjumused kipuvad meid saatma aga üsna pikal teekonnal ja me võime unustada, kes me tegelikult oleme. Sinu karjäär, sinu uskumused, sinu valu, sinu mure ei ole osake sinu identiteedist. See ei ole sinu pärisolemus-algolemus. See on vaid KOGEMUS."


Carmen Pritson

Your Personal Life Coach


Aitäh sulle inimene, kes sa jagad. 


"


​Ma olen sedalaadi inimene, vähemalt katsun olla, et kui mind keski või miski kõnetab, siis ma reageerin sellele. Ja täna olid selleks Sina (võtsin koheselt ka õiguse, et Sinatada, selline rebel olen kord juba 😀 🤭 ), kui juhtusin udusegusel ja pimedal Trt-Tln maanteel kuulama Su elukogemuse jagamist "Täitsa pekkis" podcastis.
Mulle meeldib, mis siirusega Sa rääkisid antud vestluses (mind kuidagi alati eriti kõnetab, kui inimene ei ürita olla poliitiliselt korrektne vaid nimetab asju õigete nimedega, kui olukord oli s*tt, siis oligi s*tt, mitte "oi, kui kehv". 🙂 ) ja millise entusiasmi, sära ja eluliste näidetega Sa enda videodes pöördud.
Sa teed õiget asja. Tee palun edasi. 🙏


Kertu, kes sattus kuulama " Täitsa Pekkis" Podcasti:)

https://soundcloud.com/user-92917271/carmen-pritson

"


​Kas võib olla, et kohvi ei sobi mulle enam pärast meie kohtumist? Kui tassi kohvigi joon, siis üldse ei jää magama. Magus on ka täiesti vastunäidustatud. Üks enne lemmikzokolaade oli lausa vastik. Suitsetada ka ei taha😄


Karinkes käis rännakul südamekojas.

"


Olen südamest tänulik ❤️. Olen kogu hommiku analüüsinud eilset loengut. Sa oled minus käivitanud mingi meeletu jõu, mis paneb looma minu enda elu, minu enda treppide süsteemi. Esimene trepp on läbitud ja see esimene täht on püütud. Kuid tähti on veel palju ja iga uue täheni viib ka uus trepp, mis tuleb läbida. Igal trepiastmel on mitu ust, mis vajavad avamist. Iga ukse taga on aina rohkem selgust ja valgust ⭐. Tänan Sind ❤️
Uute kohtumisteni 🌞.
Ole alati hoitud ja Armastatud ❤️!


Laura, kes osales seminaril

Vaata alati valguse suunas, siis jääb pimedus seljataha.

Translate »