fbpx

 Sa oled väärt vaid parimat!

Loo endale võimalus saada
Õnnelikumaks ja Teadlikumaks Inimeseks läbi erinevate kogemuste.


Osale mõnel Kursusel või seminaril
Oled oodatud!


Elu muutev seminar
"Ära raiska veel ühte aastat."


Meil kõigil on unistused ja eesmärgid, mille poole liigume. Need eesmärgid võivad olla seotud sinu pere, töö või isikliku enesearenguga. Tihti juhtub aga nii, et ELU hakkab sulle mingil hetkel ette viskama aina uusi ja uusi võimalusi ning nende alla uppudes unustad ära enda päris eesmärgid. Eesmärk ei ole pelgalt soov. See on järjepidev liikumine. See on protsess ehk areng.

Selleks, et luua teadlikku muutust on vaja saavutada enda elu ja mõtete üle kontroll. Kuidas? 

Kutsun sind osalema seminaril, kus õpetan sulle juhtimist-enda elu ja mõtete teadliku juhtimist. Ära istu autopiloodil! Võta juhtimine üle ja naudi sõitu sihikindlalt ja teadlikult. Me kõik oleme selleks võimelised. Selleks ei pea ootama aasta või paar. Selleks piisabki vaid paarist minutist.

long-arrow-right

töötuba
rakvere rahulolupesas


Rakvere Rahulolupesa on üks imeline koht, kuhu olen leidnud tee kohtumiseks sinuga.  Juba 14. mail olen taas teel Rakverre. Kohtumiste eesmärk on rääkida just nendel teemadel, mis sind hetkel puudutavad.

On see siis seotud tervisega, tööga, suhetega või enesearenguga.

Kohtumiste eesmärk on jagada sulle teadmisi sinu enda väest ja jõust, mis loovad sulle kindlustunde terveks eluks.

Oled oodatud.

Kohtumiseni juba 14.mail kell 17.30

Hind: 20€

Maksmine kohapeal või kodulehelt:


long-arrow-right

raamatut " manifesto" toetav online kursus
(leht uuendamisel)


Me kõik oleme kogenud eufoorilist enesekindluseset pakatavat tunnet, et alates homsest või alates uuest aastast alustan …KÕIGE UUEGA...ka uue eluga.


Tihti jõutakse nende lubadustega 

astuda vaid paar tugevat sammu ja juba paari nädalaga raugeb sinu motivatsioon. Neljandal nädalal sa ei mäletagi mida lubasid. Meie jõu puudus seisnebki toetuse puudusel. Kui ei ole kedagi, kes sind tagant utsitab ja sulle meelde tuletab MIKS sa seda teed, siis sa lihtsalt väsid.


Aitäh Sulle kallis inimene, kes sa jagad!


Kertu, kes sattus kuulama " Täitsa Pekkis" Podcasti:)

Ma olen sedalaadi inimene, vähemalt katsun olla, et kui mind keski või miski kõnetab, siis ma reageerin sellele. Ja täna olid selleks Sina (võtsin koheselt ka õiguse, et Sinatada, selline rebel olen kord juba 😀 🤭 ), kui juhtusin udusegusel ja pimedal Trt-Tln maanteel kuulama Su elukogemuse jagamist "Täitsa pekkis" podcastis.
Mulle meeldib, mis siirusega Sa rääkisid antud vestluses (mind kuidagi alati eriti kõnetab, kui inimene ei ürita olla poliitiliselt korrektne vaid nimetab asju õigete nimedega, kui olukord oli s*tt, siis oligi s*tt, mitte "oi, kui kehv". 🙂 ) ja millise entusiasmi, sära ja eluliste näidetega Sa enda videodes pöördud.
Sa teed õiget asja. Tee palun edasi. 🙏

Karin​, kes käis rännakul südamekojas.

Kas võib olla, et kohvi ei sobi mulle enam pärast meie kohtumist? Kui tassi kohvigi joon, siis üldse ei jää magama. Magus on ka täiesti vastunäidustatud. Üks enne lemmikzokolaade oli lausa vastik. Suitsetada ka ei taha😄

Laura, kes osales kursusel

Olen südamest tänulik ❤️. Olen kogu hommiku analüüsinud eilset loengut. Sa oled minus käivitanud mingi meeletu jõu, mis paneb looma minu enda elu, minu enda treppide süsteemi. Esimene trepp on läbitud ja see esimene täht on püütud. Kuid tähti on veel palju ja iga uue täheni viib ka uus trepp, mis tuleb läbida. Igal trepiastmel on mitu ust, mis vajavad avamist. Iga ukse taga on aina rohkem selgust ja valgust ⭐. Tänan Sind ❤️!
Uute kohtumisteni 🌞.
Ole alati hoitud ja Armastatud ❤️!

raamat Manifesto

See on sinu parim tööriist, mis aitab sul jõuda lähemale nendele eesmärkidele, millest oled ehk juba ammu unistanud, aga pole mingil põhjusel veel saavutanud. Tihti jääb eemärkide saavutamine kaugesse tulevikku, sest me ei planeeri seda varasemaks. Me ei usu enda jõusse.

See raamat muudab sinu elu LIHTSAKS, sest sa õpid lahti laskma ebaolulisest-hirmudest, hinnangutest ja muretsemisest.

See loob sulle võimaluse olla KOHAL ja õppida meelte vaigistamist.

Just selle raamatuga lood sa enda jaoks UUE REAALSUSE.

"Me rajame karjääri, tuginedes tihti enda tõekspidamistele.  Tõekspidamised sünnivad aga hinnangutest nii iseneenda kui ka teiste suhtes. Nendest HINNANGUTEST loome aga harjumusi. Harjumused kipuvad meid saatma aga üsna pikal teekonnal ja me võime unustada, kes me tegelikult oleme. Sinu karjäär, sinu uskumused, sinu valu, sinu mure ei ole osake sinu identiteedist. See ei ole sinu pärisolemus-algolemus. See on vaid KOGEMUS."Carmen Pritson

Your Personal Life Coach


Vaata alati valguse suunas. Ära põe, ära kahtle, ära karda. Pimedus jäi ju selja taha.